MALATYASPOR MOBİL ORTAMDA DA SÜPER LİGE ÇIKTI.

 

MALATYASPOR MOBİL ORTAMDA DA SÜPER LİGE ÇIKTI.


Süper lig takımlarından Evkur Yeni Malatyaspor taraftarları için mobil uygulama çıkmıştır.
Uygulama İnönü Üniversitesi Teknokent bünyesindeki StartUp şirketlerinden biri olan “Yerli Arge Yazılım & Teknoloji” tarafından tamamen ücretsiz geliştirilmiştir. Hibrit mobil teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş uygulama, teknik altyapı olarak ta yenilikler içermektedir. Şirket kar amacı olmadan tek hedefi Malatyaspor taraftarlarını arttırıp takıma, süper ligde destek olmaktır.
Malatyaspor Mobil uygulaması ile takım hakkında her şeye artık kolayca ulaşılabilecek, haber kısmından en güncel transferleri ve haberleri öğrenebilecek, fikstür ve puan durumu tablolarını takip edebileceksiniz. Ayrıca bildirim özelliği ile de anında haberdar olacaksınız. Uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran özelliği ise paylaşım ekranı… Bu ekran ile taraftarlar istedikleri zaman fotoğraf, video ve metin paylaşarak yorum ve düşüncelerini “Malatyaspor Mobil” ailesi ile paylaşabilecekler.
Artık Evkur Yeni Malatyaspor taraftarı da süperlikteki diğer taraftarlar gibi kendi takımının uygulamasını indirerek mobil ortamda da takımının yanında olabileceklerdir

Fotoğraflar

Haberler

2014 © Malatya Teknokent.