MİNİ TEKNO PAZAR

MİNİ TEKNO PAZAR

Kıymetli Bilim İnsanı,
Malatya Teknokent/ Malatya TTO olarak “Mini Tekno Pazar” (MTP) isimli bir organizasyon düzenlemekteyiz. Mini tekno pazar; bir işletmenin üniversite akademisyenleri ile birlikte çalışmak istediği projelerinin tanıtıldığı, istişare edildiği ve nihai olarak ortak çalışmaların çıkarıldığı bir etkinlik olarak tanımlanabilir. Mini tekno pazarların hedefi ilgili akademisyenler ile firmaların projeleri arasında bağlar kurarak Malatya TTO üzerinden ortak Ar-Ge, Tasarım, süreç iyileştirme, verimlilik artırma v.b. projeleri çıkarabilmektir. 
MTP’lar firmaların bünyesinde düzenlenmektedir. İlgili akademisyenlerimiz firma ile çalışma konusunda mutabakata vardıklarında M-TTO tarafından düzenlenen işbirliği sözleşmesi ile süreç başlatılacak, tüm proje süreçlerinin takibini M-TTO yapacaktır. İsteyen akademisyenlerimiz ekibi ile projeye dahil olabilecek ve yüksek lisans veya doktora öğrencilerinin tez çalışmalarını projeler üzerinden yürütebilecektir. 
Bu bağlamda; bağlantı elemanları sektöründe yer alan Çetin Civata Şirketler Grubundan Tekno Bağlantı Elemanları Paz. ve Tic. Ltd. Şti.’nin sektör sorunlarını, deneyimlerini ve proje fikirlerini siz değerli akademisyenler ile paylaşacağı ve işbirliği olanakları için bir araya geleceğiniz Üniversite- Sanayi İşbirliği MTP’ı Malatya Teknokent/Malatya TTO koordinatörlüğünde düzenlenecektir. MTP’da detayları anlatılacak olan proje fikirlerinin özetleri ekte incelemeniz için tarafınıza sunulmuştur. MTP neticesinde kurulacak olan Üniversite- Sanayi İşbirlikleri ile proje fikirlerinin hayata geçirilmesi planlanmaktadır. Bu projeler ile kurulacak olan üniversite- sanayi işbirliklerinde sizde akademik olarak yer almak ve değerli çalışmalarınızla katkı sağlamak üzere çalıştaya davetlisiniz. 
Çalıştay 3 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 10.30’da, Çetin Civata Şirketler Grubundan Tekno Bağlantı Elemanları Paz. ve Tic. Ltd. Şti. Toplantı salonunda düzenlenecektir. Şehir dışından katılacak hocalarımız için araçla otogardan karşılama yapılacaktır. 
Çalıştaya katılım durumunuzu bildirmek üzere formu doldurmanız arz olunur. Formu doldururken hangi projeler ile ilgilendiğinizi başlıkları ile belirtmeniz önem arz etmektedir. 
Saygılarımızla..
Malatya TTO
katılım formu için tıklayınız
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfEgOWWjedr3IW6nl…/viewform

Haberler

2014 © Malatya Teknokent.