SOFTTECH YETENEK KUŞAĞI KARİYER GÜNÜ

SOFTTECH YETENEK KUŞAĞI KARİYER GÜNÜ

SoftTech KARİYER GÜNÜ:

Malatya Teknokent, *SoftTech birlikteliği ile "Yetenek Kuşağı" etkinlikleri kapsamında kariyer günü düzenliyor. Kariyer gününde SoftTech firması yetkilileri firmayı ve faaliyetlerini, kariyer geliştirme olanaklarını ve ilgili öğrenciler ile personel yetiştirme programlarını konuşacak.

Başta bilgisayar mühendisliği öğrencileri olmak üzere tüm ilgili arkadaşlarımızı SoftTech ile tanışmaya davet ediyoruz.

Bilgi için: 
https://softtech.com.tr/yetenek-kusagi/

*SOFTTECH Kimdir?:

2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara ve San Francisco’da bulunan ofislerinde toplam 8 farklı lokasyonda, 1000’den fazla kişiden oluşan profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin yerli sermayeli bankacılık ve finans sektöründeki tecrübeli en büyük yazılım şirketidir.

Malatya Teknokent ve Malatya Teknoloji Transfer Ofisi tarafından desteklenen, SOFTTECH Yetenek Kuşağı etkinliği kapsamında mühendislik fakültesinden yeni mezun veya mezun olabilecek durumdaki arkadaşlarımızı kariyeriniz için bir dönüm noktası olabilecek Yetenek Kuşağı Etkinliği’ ne bekliyoruz.

=        Mühendislik fakültelerinde son sınıf öğrencisi ya da yeni mezunsan,

=        SOFTTECH ile hayata zaman yaratan uygulamalar geliştirmek istiyorsan,

=        Öğrenme Dünyasının merkezinde olmak ve teknolojiye öncülük etmek istiyorsan,

Bu etkinlik tam sana göre demektir!

Yetenek Kuşağı Programı mühendislik fakültelerinden yeni mezun olan genç yeteneklerin, Türkiye’nin öncü teknoloji şirketi SOFTTECH’ te, tam zamanlı çalışma fırsatı elde ettiği, kodlama ve yazılım geliştirme üzerine odaklanan yetenek programıdır.

SOFTTECH Türkiye’ nin önde gelen teknoloji firmalarından biri olup bünyesinde 800’ ü aşkın mühendis çalıştırmakta ve geniş bir yelpazede teknoloji tabanlı Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Türkiye’ nin yerli sermayeli en büyük yazılım teknoloji şirketlerinden biri olma hedefine kavuşan firma Interpromedya’ nın ‘Bilişim 500 - Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi’ sıralamasında yazılım alanında birinciliği elde etmiştir. 

Haberler

2014 © Malatya Teknokent.