Basında Biz Detay

İstanbul merkezli Türkiye'nin finans yazılım teknolojilerinde en büyük firmalarından INFINA Yazılım Teknolojileri A.Ş. firması Malatya Teknokentte şubesini açtı.

İstanbul merkezli Türkiye'nin finans yazılım teknolojilerinde en büyük firmalarından INFINA Yazılım Teknolojileri A.Ş. firması bugün itibari ile teknokentte şubesini açtı.

"PERSONEL SEÇİMİ 2 GÜN BOYUNCA YAPILDI"
Malatya Teknokent Genel Müdür A.Fatih Kocamaz: "Firmamızın Genel Müdürü, Teknik Müdürü, İK ve mali işler yetkilileri öğrencilerimiz ile 2 gün boyunca mülakat yaparak personel seçimi yaptı. Firmamıza bizi tercih ettiği için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz" dedi. 

INFINA HAKKINDA...

*INFINA, 1995 yılında kurulmuş, 1996 yılının sonunda ilk ürün ailesi FinBase'i geliştirip piyasaya sürmüştür. 2004 yılında Portföy Yönetimi alanında uzman İsviçreli yazılım şirketi Expersoft Systems AG ile stratejik iş birliği yapılmıştır. INFINA yazılım A.Ş ürünlerini piyasa talepleri doğrultusunda sürekli geliştirerek yatırım bankacılığı konusundaki faaliyetlerini inovatif yaklaşımıyla sürdürmeyi hedefleyen bir firmadır.

https://www.malatyagercek.com/ekonomi-44/teknokent-yeni-firmalarla-buyuyor-h1965593.html

 

Sizin için seçtiklerimiz: