Basında Biz Detay

SOFTTECH MALATYALI ÖĞRENCİLERLE BULUŞACAK OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> https://www.sanayigazetesi.com.tr/sanayi/softtech-malatyali-ogrencilerle-bulusacak-h26417.html?fbclid=IwAR3rm06BGH3whbMQ-EHY6me-d6XNJSUpbEHlFVdSUijH64BqIQvnzqyvvfo Sanayi Gazetesi

SoftTech, Malatya Teknokent iş birliğiyle, yazılım dünyasındaki güncel trendleri ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşıyor.

Türkiye’nin en büyük yazılım firmalarından SoftTech, 2015 yılından bu yana Anadolu’nun çeşitli üniversitelerinde düzenlediği “Teoriden Pratiğe Yazılım Teknolojileri” başlıklı seminerler serisine Malatya’da devam ediyor. Malatya Teknokent ve SoftTech iş birliği ile 2 Nisan 2021 cuma günü saat 14.00’te çevrim içi olarak gerçekleşecek seminerde SoftTech firma yetkilileri ve İnönü Üniversitesi öğrencileri bir araya gelecek. Seminerde SoftTech yetkilileri güncel teknolojilerden bahsedecek ve aynı zamanda deneyimlerinden yola çıkarak üniversite öğrencilerinin kariyer yolculuğu ile ilgili akılarına takılan sorulara yanıt verecek. SoftTech Yetenek Kuşağı programının da tanıtılacağı seminere https://softtech-tr.zoom.us/webinar/register/WN_vftr5qaCS0C8aDgrdtR8jQ linkinden kayıt yaptırılabiliyor.

Sizin için seçtiklerimiz: