Duyurular Detay

  • Olusturan: Admin
  • Etkinlik Tarihi: 2020/Temmuz/17
sosyal Medya:
PUSULA Ön Kuluçka Girişimcilik ve İnovasyon Akademisi Sertifikalı Eğitim Duyurusu.


İş fikri olan genç girişimci adaylarına yönelik devlet destekli hibe ile veya yatırım alarak iş fikrini hayata geçirmek üzere şirketleşme yolunda gerek duyacakları bilgilerin paylaşacağı Girişimcinin Pusulası Programı (GP2)* “Girişimcilik ve İnovasyon” Eğitimi 21- 24 Temmuz 2020 tarihleri arasında saat 10:00 ile 15:00 arasında online olarak verilecektir.
GP2 Programının 2. Aşamasında yer alan “Girişimcilik ve İnovasyon” eğitim başlıkları şu şekildedir:
1. Girişimcilik ve İnovasyon Eğitimi
2. İş Planı ve Yatırımcı Sunumu (Pitching) Hazırlama Eğitimi
Eğitim sonunda “Tecrübe Paylaşım” paneli olacaktır. Katılımcılara sertifika verilecektir.
Not: Eğitim zoom programı üzerinden verilecektir. Eğitimin verileceği zoom linki ve şifre katılım formunda doldurduğunuz E-Posta adresinize eğitimden bir gün önce gönderilecektir.
Eğitime katılmak isteyenlerin link deki katılım formunu doldurmaları gerekmektedir.
Detaylı bilgi için,
0 422 290 44 44

Başvuru için formu doldurun :

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf0JDfF5yPhyh.../viewform

* Girişimcinin Pusulası Programı (GP2) girişimci adaylarının iş fikri aşamasından şirketleşme aşamasına kadar tüm süreçde destek sağlayan bir programdır. Girişimcinin Pusulası Programı 2. Aşamalıdır. 1. Aşama tanıtım ve farkındalık yaratma faaliyetlerinden, 2. aşama ise Pusula Ön Kuluçka’ya öğrenci kabulü ile başlayıp projelerinin gelişmesi adına verilen danışmanlık/mentor, laboratuvar, PUSULA Ön Kuluçka Girişimcilik ve İnovasyon Akademisi eğitimleri, ilgili destek programına yönlendirme ve süreç boyunca takip etme gibi desteklerin tümünü kapsamaktadır. 

Sizin için seçtiklerimiz: