Duyurular Detay

  • Olusturan: Admin
  • Etkinlik Tarihi: 2021/Ocak/12
sosyal Medya:
MALATYA TEKNOKENT RUNIBEX TECHNOLOGY İŞ İLANI !...

Runibex Technology Group* olarak DevOps Mühendisi pozisyonumuz için;

* iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Azure ve

* Amazon Web Services gibi sağlayıcıların cloud teknolojileri konusunda ilgili,

* hizmet verdiğimiz firmaların sistemlerinin takibini yapacak ve müşterilerden gelen istekleri karşılayacak,

* deneyimli veya deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

İlan ile ilgili detaylı açıklama için CV'lerinizi aşağıdaki mail adresine gönderebilirsiniz.

İrtibat: yavuzhan.saglam@runibex.com

Ayrıca, Malatya Teknokentte açılacak yeni iş alanlarında firmalarımızın toplu olarak erişimi olan öz geçmiş havuzuna da öz geçmişlerinizi yükleyerek öz geçmişinizin tüm firmaların erişimesine olanak verebilirsiniz. İlgilenen kişiler öz geçmişlerini aşağıdaki linke yüklemeleri gerekmektedir.

https://www.malatyateknokent.com.tr/Kariyer.jsp?sirket_id=-1

* Runibex Hakkinda

Runibex Technology Group, şirketlerin iş süreçlerini yönetmek, çözmek ve iyileştirmek için temel kurumsal teknolojik çözümlere odaklanmaktadır.

Uzun vadeli bir ortak olarak RTG, müşterilerinin bilgi teknolojileri tabanlı yatırımlarının başarısı için yeteneklerini geliştirmektedir. RTG, bütünsel bir yaklaşım benimseyerek müşterilerinin kısa ve uzun vadeli iş stratejilerine dayalı bilgi teknolojileri alanındaki çözümleri geliştirmeye odaklanmaktadır.

RTG dört temel iş kolunda aktiftir:

E-Ticaret yazılımları üretimi ve hizmetleri,

Kurumsal SAP danışmanlığı ve bakımı,

Bulut tabanlı iş mimarisi ve bulut tabanlı barındırma hizmetleri.

Büyük veri yönetimi, Makine Öğrenmesi ve Raporlama

Kurulduğu yıl olan 2014 itibarı ile Türkiye’nin ilk Genel Bulut üzerinde çalışan e-ticaret ürünlerini yazan ve gerçekleştiren şirket olmuş, genel bulut üzerinde yatırım yapan ilk şirket hüviyeti ile bu alandaki yetkinliklerini arttırmıştır.

Riinex bünyesinde gelişirdiği yazılımlarla Boyner Grubu Şirketleri, İstanbul Deniz Otobüsleri, EAE elektrik, Lila Kağıt, Jolly Tur, Zorlu Holding, Asaş Grup, Assan Grup gibi birçok Türk şirketine verdiği hizmetler yanında Virgin Media, Vodafone, Klökner Pentaplast, Fujitsu, RealCore, DesireLondonö Brightstar gibi birçok yurtdışı grup ve firmalara da kurumsal çözümler, analitik ve bulut hizmetleri sağlamaktadır.

RTG, Londra, İstanbul ve Malatya ofislerinden hizmet vermeye devam etmektedir.

Halihazırda grup şirketlerinin;

Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud, Alibaba Cloud, SAP ve Sisense ile ileri düzey iş ortaklıkları mevcuttur. İngiltere’de Devlet Kurumlarına doğrudan hizmet verebilme yetkisi de bulunan Runibex mevcut pozisyonunu Avrupa ülkeleri nezdinde de geliştirmeye çalışmaktadır.

Sizin için seçtiklerimiz: