Etkinlikler Detay

  • Olusturan: Admin
  • Etkinlik Tarihi: 2021/Mart/26
sosyal Medya:
SoftTech MALATYA TEKNOKENT İŞBİRLİĞİYLE, YAZILIM DÜNYASINDAKİ GÜNCEL TRENDLERİ ve TECRÜBELERİNİ ÖĞRENCLERLE PAYLAŞIYOR:

Öncü teknolojiler üreten, insan odaklı bir dünya markası olma vizyonuyla birlikte tüm insan kaynakları stratejisini öğrenme çevikliği üzerinde kurgulayan, Türkiye’nin en büyük yazılım firmalarından SoftTech*, 2015 yılından bu yana Anadolu’nun çeşitli üniversitelerini ziyaret ederek sürdürmekte oldukları “Teoriden Pratiğe Yazılım Teknolojileri” başlıklı seminerler düzenlemektedir.

Malatya Teknokent ve SoftTech iş birliğinde 2 Nisan 2021 cuma günü saat 14.00’de çevrim içi olarak gerçekleşecek seminer ile SoftTech firma yetkilileri ve İnönü Üniversitesi öğrencileri bir araya gelecektir. Seminerde SoftTech yetkilileri güncel teknolojilerden bahsedecek ve aynı zamanda deneyimlerinden yola çıkarak üniversite öğrencilerinin kariyer yolculuğu ile ilgili akılarına takılan sorulara yanıt vereceklerdir. SoftTech Yetenek Kuşağı** programının da tanıtımı yapılacak bu keyifli seminerde İnönü Üniversitesi öğrencilerini aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Bu vesile ile; SoftTech ve Malatya Teknokent iş birliğinde düzenlenen “Teoriden Pratiğe Yazılım Teknolojileri” başlıklı seminerimize yazılım teknolojilerine ilgi duyan tüm öğrencilerimiz davetlidir.

Kayıt linki:

https://softtech-tr.zoom.us/.../WN_vftr5qaCS0C8aDgrdtR8jQ

*SoftTech Yazılım firması hakkında bilgi:

2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara, San Francisco ve Şanghay'da bulunan ofisleri ile toplam 8 farklı lokasyonda, 1500'den fazla kişiden oluşan profesyonel kadrosuyla Türkiye'nin yerli sermayeli en büyük yazılım şirketidir. Bankacılık ve finans sektöründeki tecrübesinin gücü ve deneyimli insan kaynağı ile farklı alanlarda faaliyet gösteren iş ortaklarıyla, müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir.

Türkiye'nin en büyük yazılım teknoloji şirketlerinden biri olma iddiasını istatistiklere de yansıtan SoftTech, Interpromedya'nın 'Bilişim 500 - Türkiye'nin ilk 500 Bilişim Şirketi' sıralamasında yazılım alanında birinciliği elde etmiştir.

Detaylı bilgi için: https://softtech.com.tr/

** “Yetenek Kuşağı” programı hakkında bilgi:

Öğrenme ve gelişim yolculuğuna Softtech’te devam etmeye ne dersin?

Softtech mühendislik fakültesinden yeni mezun olan genç yetenekleri, Softtech’te tam zamanlı çalışma, kodlama ve yazılım geliştirme amacıyla “Yetenek Kuşağı” programı yürütmektedir.

Programa;

• Mühendislik fakültelerinde son sınıf öğrencisi ya da yeni mezunları,

• Softtech ile hayata zaman yaratan uygulamalar geliştirmek isteyen,

• Öğrenme dünyasının merkezinde olmak ve teknolojiye öncülük etmek isteyen herkes katılabilir.

Detaylı bilgi için: https://softtech.com.tr/yetenek-kusagi/

Sizin için seçtiklerimiz: