Etkinlikler Detay

  • Olusturan: Admin
  • Etkinlik Tarihi: 2021/Mayıs/25
sosyal Medya:
Dijital Dönüşüm ve E-ticaret Teknolojileri Söyleşi Programı

İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ nin ev sahipliğinde Malatya Teknokent , İnönü üniversitesi Kariyer Merkezi ve Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü paydaşlığında gerçekleştirilecek olan dijital dönüşüm ve e- ticaret teknolojileri söyleşi programına davetlisiniz. Etkinlikte pandemi sonrası günlük hayatımızda ve ticarette olan değişimler, işe alımlarda kullanılan yöntemler ve dikkat edilen hususlar, pozitif ayrımcılık gibi konulara değinilecektir.

Konuşmacı: Günseli Gökalp, N11, Türkiye IT Direktörü

Moderatör: Dr. Olgun Sadık

Etkinliğimiz 27 Mayıs 2021 saat 14.00 da gerçekleşecektir.

Etkinlik Kayıt Linki: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSffwi2IXMvOLq.../viewform

Etkinliğe Katılmak için Zoom Toplantı Bilgileri:

Adres: https://eba-gov-tr.zoom.us/j/83664320779

Meeting ID: 836 6432 0779

Şifre: 971072

Seminere katılan 11 öğrencimize 111 TL N11 hediye kartı çekilişle verilecektir. Çekiliş katılmak için kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Günseli GÖKALP kimdir ?

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 1995 mezunu olan Günseli Gökalp iş hayatına Intertech’de sistem mühendisi olarak başladı.Pamukbank ile kariyerine devam ederek, üç yıllık sistem programcılığı ardından ve Marmara MBA programını tamamlayarak, 1999 yılında Turkcell’e geçti.Telekomünikasyon spesifik uygulama yönetimi ile başladığı görevine IT, Network ve Servis yönetim sistemleri ile devam etti. İlgili dikeylerde proje yönetimi, analiz, geliştirme, test ve operasyon yönetimi fonksiyonlarında ve farklı organizasyonlarda çeşitli kademelerde yöneticilik görevlerinde bulundu. 17 yıllık Turkcell kariyeri ardından, 2016 yılı itibarıyla Çalık Holding Teknoloji Yönetimi görevine gelerek Holding ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren bağlı holding iştiraklerinin verimerkezi, altyapı yönetimi, network operasyonları, bilgi güvenliği, kurumsal IT hizmetleri ve servis yönetimi faaliyetlerinin yönetimini üstlendi. 2017 yılı itibarıyla IT Direktörü görevine gelerek kurumun tüm IT faaliyetlerinden sorumlu oldu. Aynı zamanda Grup şirketleri yönetişimi ile ortak sinerji alanlarının ortaya konması için çalışmaktadır.

Sizin için seçtiklerimiz: