MALATYA TEKNOKENT FİRMAMIZ

Ürünler

Kurumsal

Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. 2010 yılında kurulmuştur. Ankara Bilkent Cyberpark ve İnönü Üniversitesi Teknopark, teknoloji geliştirme bölgelerinde iki ar-ge ofisiyle faaliyet göstermektedir. Şirketimiz %100 yerli sermayeye sahiptir. Tıp teknolojileri alanında donanımlar ve yazılımlar geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman kadrosu ile her geçen gün yeni projelere imza atan firmamız Tıbbi Cihaz Haberleşme Donanımı olan “Galibox” adlı ürünü ile 70 ten fazla model ve farklı tıbbi cihazdan (anestezi, ventilatör, monitör, infüzyon/perfüzyon …cihazları gibi) veri almakta ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Diğer ürünümüz olan “Klinik Bilgi Sistemi” ile Preoperatif süreçten itibaren klinik dataları web tabanlı platformda tutmaya başlayıp, sırasıyla ameliyathanede anestezi ve cerrahi, sonrasında yoğun bakım ve servis dataları olmak üzere bütüncül bir yaklaşımla tüm klinik süreci kayıt altına alan bir teknoloji ile sektöre hizmet vermektedir. Ülkemizin önemli sağlık kurumlarına hizmeti devam eden şirketimiz yakın zamanda stratejik işbirliklerine imza atmış, ulusal ve uluslararası önemli markaların dijitalleşme alanında çözüm ortağı olmuştur. Galileo Tıp Teknolojileri A.Ş. olarak şirketimiz ; “Dijital Hastane Dönüşüm Analiz Hizmeti” sunarak, Hastanelerde kullanılan tıbbi cihazlardan data aktarımlarını sağlayarak, Tüm klinik kağıt formları parametrik olarak dijitalleştirerek, Hastanelerde faaliyet gösteren HBYS-HIS firmaları ile veri transfer süreçlerini tamamlayarak, Sağlık kurumlarımızın “HIMMS Emram score 7” seviyesine ulaşmalarında çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Galileo Tıp Teknolojileri Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak faaliyet alanlarımızla ilgili tüm Hizmetlerde; insan, alt yapı, yazılım, donanım, müşteri bilgileri, kuruluş bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.

REFERANS
KALİFİYELİ ÇALIŞAN
resim yok
Galileo Tıp Teknolojileri, alanındaki son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine en yüksek standardlarda hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

Galileo Tıp Teknolojileri, alanındaki son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine en yüksek standardlarda hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

10

Sağlık Sektörü

Üniversiteler Mah. Cyberpark C Blok Kat 3 No 12 Bilkent, Ankara
Phone: +90-312 265 05 51
Fax: -
Email: kalite@galileo.com.tr
Teknokent Kanyon Cad. No 89 B Blok 2/3 Battalgazi, Malatya
Phone: +90-422 502 04 08
Fax: -
Email: kalite@galileo.com.tr
malatyateknokent

Bilgi için mesaj yazabilirsiniz.

Son Haberler ve Etkinlikler